Emu Heaven krukje
- Voorraad: Binnen 3 - 6 weken in huis
- Merk: Emu
- Model: Heaven
Beschikbare opties:
Specificaties
Specificaties en afmetingen | |
Specificaties | Diameter 45cm Hoogte 47cm Het onderstel is gemaakt van gepoedercoat staal; eerst thermisch verzinkt, vervolgens in een grondlaag gecoat, als laatste in de gewenste kleur gepoedercoat. De zitting is gemaakt van hoogwaardig acryl, uitermate geschikt voor intensief buitengebruik, verkrijgbaar in 3 kleuren, bekijk hiervoor de productopties. Gewicht onderstel 3,6kg Gewicht acryl zitting 1,8kg Draagkracht van 100kg |
Materiaal | |
Frame | Legering van ijzer en koolstof, met een koolstofpercentage kleiner dan 2%, behandeld om met het exclusieve anticorrosieproces emu-coat aan weersomstandigheden te weerstaan. |
Acryl | Uitermate geschikt voor langdurig buitengebruik. |
Onderhoudsadvies | |
Acryl | Schoonmaken met water en mild schoonmaakmiddel, de hoge drukspuit is ook mogelijk. Mocht u langdurig geen gebruik maken van de kruk, berg de zitting dan binnen op voor een langere levensduur. |
Gepoedercoat staal | Om het product lange tijd in uitstekende staat te houden, raden we aan om het correct en regelmatig te reinigen. Verricht de reiniging vaker op plaatsen die door een grote vochtigheid of een zeeklimaat worden gekenmerkt. Het wordt aanbevolen om de oppervlakken met een zachte doek en met water of neutrale reinigingsmiddelen te reinigen. De langdurige en continue blootstelling aan intense uv-straling of aan erg lage temperaturen kunnen de originele eigenschappen van de mooie gekleurde polyestercoating worden aangetast. We raden aan om de producten wanneer ze lange tijd niet gebruikt worden of in de winter te reinigen en op een beschermde plek op te bergen. |
Omschrijving
Het idee dat ten grondslag ligt aan het Heaven-project is dat van lichtheid die is afgeleid van vormen die uit holle ruimtes komen die worden begrensd door verweven lijnen. Het dunne, geweven stalen frame is het onderscheidende kenmerk van een collectie gekenmerkt door goed geproportioneerde lijnen en algehele harmonie. Stalen stoelen gecombineerd met transparante glazen bladen verlichten de tafeloppervlakken en verlenen ze een ongrijpbare kwaliteit. De harmonieuze en verfijnde vormen van het meubelassortiment Heaven geven de indruk van onconventionele elegantie.
Elegant, slim en minimalistisch, zo kan de Heaven collectie van het Italiaanse Emu het beste beschreven worden. Een tijdloze collectie in staal die volledig is geïnspireerd op het plezier van buiten zijn, het resultaat van een bekwame combinatie van karakteristieke vormen en "visuele lichtheid".
- De Heaven kruk is volledig in Italie gemaakt van hoogwaardig staal, het onderstel wordt eerst thermisch verzinkt, vervolgens in een grondlaag gezet en als laatste gepoedercoat.
- De tafels kunnen hierdoor gemakkelijk het hele jaar rond in de tuin blijven staan, voor vele jaren buitenplezier!
- De acryl buitenkussens voor de zitting zijn beschikbaar in 3 kleuren, kijk hiervoor bij de productopties.
- De Heaven poef heeft een draagkracht van 100kg.
- De hoogte is 47cm en de diameter is 45cm.
- Het gewicht is 3,6kg voor het onderstel, het kussen weegt 1,8kg.
Dankzij het tijdloze ontwerp zal deze kruk zowel in een klassieke tuin als in een moderne strakke tuin of balkon zeer goed tot zijn recht komen. Niet alleen de uitstraling is mooi, ook het laswerk en de poedercoating zijn dik in orde. Een prachtig Italiaans product!